Бугринські овочі опиняються на ринках, супермаркетах та в ЗСУ

21.09.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Овочі з підприємства у Бугринській громаді постачають у супермаркети, на ринки та для ЗСУ. Через війну попит на культури борщового набору чималий. Майже все постачання з Півдня України зупинено.

Із діяльністю ТОВ «Калина-Бугрин» ознайомилися заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та директорка департаменту АПК Надія Переходько.

Підприємство створене чотири роки тому. Нині має в обробітку майже 300 гектарів землі. Дві третини площ знаходяться під овочами продовольчої групи – капустою, морквою, цибулею та столовим буряком. Для зберігання продукції є чотири сховища-холодильні камери. Потужність кожної - від 2 тисяч тонн. На підприємстві налагоджена сучасна сортувально-пакувальна лінія.

Серед споживачів товариства – усі великі супермаркети мережі «Метро», «Велмарт», «Сільпо», а також ринки. Окрім того, через підрядників продукція йде на Міноборони. Проблем у покупцях немає, розповів засновник товариства Олег Кравчук.

«В умовах війни продовольчий напрям дуже актуальний. Тому через війну на Рівненщині збільшили обсяги вирощування овочів борщового набору. Також ТОВ «Калина-Бугрин» - це представник соціально відповідального бізнесу, який сплачує податки, піднімає економіку регіону, допомагає волонтерам, переселенцям та військовим. Тобто робить свій внесок у перемогу», - зазначив Ігор Тимошенко.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews