На Рівненщині є компанія, яка вирощує африканських сомів

21.09.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Вирощує африканських сомів на Рівненщині ТОВ «Лаурсен Аквакультура». Це перше в Україні підприємство, яке з 2014 року працює в сфері індустріальної аквакультури. 

Воно є лідером в країні з продажу кларієвого сома. З діяльністю підприємства ознайомився начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. 

На ТОВ «Лаурсен Аквакультура» товарну рибу середньої маси 1,0-1,5 кг  вирощують за 6-8 місяців. Ще одна її перевага - висока технологічна продуктивність: як м’яса у тушці, так і філейної частини.

Процес вирощування мальків на підприємстві здійснюється в автономних лініях із абсолютним дотриманням санітарних вимог та урахуванням особливостей різних стадій зростання риби. 

«Важливо, що на Рівненщині, попри війну, є підприємства, які платять податки, створюють робочі місця і розвиваються. Економічний фронт області працює», - прокоментував Віталій Коваль.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews