У Рівному розпочинається благодійний аукціон

28.09.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
Допомога військовим зараз надзвичайно важлива. Адже ми переходимо в зимовий період і у наших героїв є нові потреби, які потрібно закривати. Тримаючи надійний тил та підтримуючи наших захисників, розпочинаємо загальноміський благодійний аукціон Завдяки тобі.
 
Його мета - зібрати максимальну кількість коштів на підтримку наших рівненських захисників завдяки продажу лотів від відомих у Рівному людей.
 
30 рівнян виставлять на аукціон цінні та знакові речі, які можна буде придбати шляхом найвищої ставки за лот під час благодійного заходу "Завдяки тобі".
 
На сторінці міської ради ми будемо знайомити вас з лотами. Крім того, в особистих повідомленнях на сторінці Рівненська міська рада ви можете пропонувати власні лоти для аукціону.
 
Пам'ятайте, що для перемоги важлива участь кожного. То ж давайте спільними зусиллями наближати нашу велику перемогу. Долучайтесь до аукціону і знайте, що кожен наш новий день життя #завдяки_тобі, завдяки вам, наші Герої!
 
Пресслжба Рівненської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews