У Рівному презентували вишиту бісером карту України (ФОТО)
Розробниками проєкту стали Олег і Леся Стечкевичі. Головна ідея – на мапі розміром 1,8 м на 1,2 м вишити бісером 25 гербів обласних центрів та регіонів України, тризуб та напис «Україна». Для цього було виготовлено 26 «заготовок», які розіслали в усі, окрім окупованих, області нашої держави.
Патріотичну ідею втілювали в життя освітяни. За педагогів з тимчасово окупованих територій карту вишивали всі охочі вчителі та учні.
Від Рівненщини цей проєкт підтримали педагоги Котівського ліцею, а вишивали її зі школярами та їхніми батьками.
Вишиту геральдичну карту України сьогодні презентували в Рівненському обласному краєзнавчому музеї під час патріотичного заходу «І оживе твій дім, Земля Свята! В єднанні його сила!».
Вишита бісером геральдична карта України упродовж місяця експонуватиметься в актовій залі музею.
Пресслужба Рівненської обради
Останні новини:
- Рівненська область готова прийняти вступників із тимчасово окупованих територій: які умови
- Пропонували легкий заробіток за підпал авто: підліток із Рівненщини не дав себе завербувати
- Рівненський обласний центр служби крові тепер може виїхати до донорів у громади
- Діти-сироти отримають право на безоплатний проїзд у громадському транспорті Рівного