У Рівненській обласній дитячій лікарні реконструювали центр відновного лікування. Чим він допоможе

04.10.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У Рівненській обласній дитячій лікарні реконструювали центр відновного лікування.

На відкритті центру, де надаватимуть стаціонарне лікування дітям із хворобами нервової системи, був начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Тут надаватимуть комплексну медичну, психолого-педагогічну, соціальну реабілітацію дітям віком до 18 років з обмеженнями життєдіяльності. Залучатимуть до процесу і батьків дітей.

«Такий тип лікування зменшує дистанцію між пацієнтом, його рідними та лікарями. Для хворих тут створили справді комфортні умови. Лікарі застосовують сучасні практики і методи реабілітації. Через це діти швидше одужують і повертаються до звичного життя», - зазначив Віталій Коваль.

В оновленому центрі одночасно проходити реабілітацію можуть до 25 дітей. Курс триває 2 тижні. Крім реабілітаційних послуг, тут отримують процедури діти, що знаходяться на стаціонарному лікуванні в інших відділеннях лікарні. Зокрема, впродовж минулого року різні процедури пройшли більше 4 тисяч дітей.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews