Юлія Тимошенко зустрілася з Гендиректором Міжнародної Організації Праці, - Сергій Євтушок

04.10.2022 07:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У рамках робочого візиту до Женеви лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із Генеральним директором Міжнародної організації праці Гаєм Райдером. Про це на своїй сторінці у FB повідомив народний депутат Сергій Євтушок.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, яка склалася через війну росії проти нашої держави, та наслідки російської агресії для світової економіки, зокрема на ринку праці.

«Завдання МОП – залишатися солідарними з урядом, працівниками та роботодавцями України. Наразі ситуація є однією з найтемніших сторінок за довгу сторічну історію існування МОП, брутальним порушенням місії нашої організації щодо сприяння миру та соціальній справедливості. Ті, хто відповідають за цю агресію, добре знають, що її найпершими жертвами стало працююче населення, а втрати робочих місць, підприємств, джерел та засобів до існування матиме масивний характер і триватиме протягом багатьох років», – зазначив Гай Райдер.

Він також висловив підтримку суверенітету, незалежності та територіальній цілісності України та наголосив, що МОП перебуває на боці України у цей час викликів і готова докладати зусиль для допомоги українцям.

«Я щиро дякую МОП за підтримку і солідарність. Єдність усього демократичного світу є надзвичайно важливою для нас», – сказала Юлія Тимошенко.

За її словами, з початку війни Україна втратила майже 5 мільйонів робочих місць, і ситуація погіршується. Тому надзвичайно важливою є допомога міжнародних організацій у сфері захисту праці нашим громадянам.

Окрім того, сьогодні Юлія Тимошенко провела розмову з регіональним директором Регіонального бюро МОП для Європи та Центральної Азії Гайнцем Коллером.
У зустрічах також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря та народні депутати від партії «Батьківщина» Михайло Волинець, Валерій Дубіль і Віталій Данілов.

Нагадаємо, 26-30 вересня делегація народних депутатів від партії «Батьківщина» відвідує Женеву, Париж та Варшаву з гуманітарною місією для зустрічей з представниками МОП ООН, профспілками і європейськими гуманітарними неурядовими організаціями та біженцями з України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews