До Міжнародного Дня людей похилого віку у Рівному розпочали видавати продуктові набори

04.10.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
Щоб підтримати наших земляків, Департамент соціальної політики Рівненської міської ради розпочав формування і видачу продуктових наборів до Міжнародного Дня людей похилого віку та напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
 
Загалом заплановано 1694 пакети на загальну суму 353 791,90 грн (вартість одного - 208,85 грн.)
Видають продуктові набори у Територіальному центрі соціального обслуговування.
 
Під опікою центру зараз перебувають 1694 літніх громадян та дорослих з інвалідністю, що опинились у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги і догляду.
З початку 2022 року тут отримали загалом 109 422 різних соцпослуг.
 
Соціальні працівники відвідують підопічних вдома, допомогають їм в догляді та побутових справах, супроводжують до медичних закладів.
 
Щоб соціально адаптовувати громадян є відділення денного перебування для тих, хто має часткове порушення рухової активності.
 
Також в терцентрі створена система освіти для людей старшого віку: функціонує «Університет третього віку, факультети «Здоров’я та лікувальна фізкультура», «Мистецький», гуртки, клуби «Здоров’я» та «Активне довголіття».
 
У теперішній військовий час важливою є натуральна допомога, яку теж отримують в терцентрі – це продуктові набори, одяг і взуття, засоби гігієни, безкоштовні обіди, перукарські послуги, пошиття та ремонт одягу, взуття, сантехніки та багато іншого.
 
Що стосується допомоги продуктами харчування, то з початку воєнного стану працівники терцентру прийняли і вивантажили 68,5 тонн вантажів, з яких сформували та видали 11 681 продуктових пакетів – як для ВПО, так і для мешканців нашої громади.
 
Пресслужба Рівненської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews