Відомо хто очолив Острозьку спецшколу №1

12.10.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Розпорядження про укладання контракту з Галиною Бернацькою підписав голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

11 жовтня – перший робочий день Галини Бернацької на посаді директора Острозької спеціальної школи №1 І-ІІІ ступенів. Це комунальний заклад обласної ради, де навчаються діти з порушенням слуху. Окрім освітніх послуг, фахівці школи проводять з дітьми комплексну корекційно-розвиткову роботу та психолого-педагогічну реабілітацію. Сьогодні у спецшколі навчається 70 вихованців.

Наразі триває процес об’єднання двох спеціальних шкіл Острога в один комунальний заклад. Тож спецшколу №2, де навчається 130 діток з порушенням мовлення, фактично приєднають до Острозької спеціальної школи №1.

Зауважимо, що контракт з Галиною Бернацькою укладено до того часу, поки відповідна конкурсна комісія не визначить переможця конкурсу на посаду директора спецшколи.

Нагадаємо, що на період воєнного часу процедура призначення керівників змінилася відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану». Тому контракт з керівниками комунальних закладів підписує голова на основі свого розпорядження. Після припинення чи скасування воєнного стану процедуру призначення керівників через конкурси в обласній раді відновлять.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews