Аудиторами Рівненщини з початку року забезпечено відшкодування втрат на понад 23 млн грн

18.10.2022 07:22   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Упродовж 9 місяців 2022 року фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області виявило порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, майже на 61 млн грн та забезпечило відшкодування втрат на 23,6 млн гривень.

За результатами державних фінансових аудитів завдяки вжитим заходам та впровадженню наданих пропозицій досягнуто економічного ефекту на загальну суму 55,4 млн гривень.

За допущені порушення 61 посадову особу об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 71 особу – до матеріальної та дисциплінарної відповідальності. За порушення бюджетного законодавства застосовано 8 заходів впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 19 заходів державного фінансового контролю, розпочато три досудових розслідування та вручено одне письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Пресслужба

Управління Західного офісу

Держаудитслужби в Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews