Зупинити путіна, не чекаючи реалізації його ядерного шантажу, – Юлія Тимошенко

20.10.2022 07:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

18-19 жовтня 2022 року у м. Нікосія (Кіпр) відбувся 18-й щорічний Кіпрський Саміт «The Economist», темою якого є «Управління кризою завдяки майстерності та інклюзивності». У Саміті беруть участь високопоставлені посадовці, члени парламентів, представники європейських та міжнародних інституцій, науки та бізнесу.

 

null
Фото  ВО Батьківщина

Партію «Батьківщина» на заході представляють її лідерка Юлія Тимошенко та Григорій Немиря. Тема: війна в Україні. Делегати підкреслюють, що війна змушує Європу відстоювати свої життєво важливі інтереси, щоб вберегти європейський спосіб життя та європейські цінності.

За словами Юлії Тимошенко, настав час зупинити терористичний режим путіна, не чекаючи поки він реалізує свою загрозу ядерної атаки та імперські амбіції. «Інакше це буде Армагедон. Західний вільний світ має зробити це. Якщо ми віримо у свої цінності, ми маємо їх захистити зараз, а не чекати поки їх хтось зруйнує», – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона також додала, що демократичному світу недостатньо виграти війну в Україні, розв’язану кривавим режимом путіна, необхідно також виграти мир. На її переконання, світового порядку, який склався після Холодної війни, більше не існує, тому питання про переможців у цій війні – це і питання про те, хто буде писати правила нового світового порядку. Отже, Юлія Тимошенко закликала НАТО припинити бути закритим клубом і відчинити свої двері для нових членів.

«Україна довела, що немає сенсу ставити питання: «Якщо Україна стане членом ЄС, то…». Ми можемо запитувати лише про те, коли Україна стане членом ЄС. Для України – це цивілізаційний вибір, за який ми платимо життям своїх громадян, починаючи ще з 2013 року. Україна – це Європа, і у цьому немає сумнівів. Для всіх зараз зрозуміло, що Україна стане членом ЄС. Окрім того, Україна – це найкраща безпекова гарантія для європейських країн, для усього ЄС», – сказав Григорій Немиря.

За його словами, уряди країн ЄС мають докласти зусиль, щоб пояснити своїм громадянам, що інфляція, високі ціни на енергоносії, продукти харчування тощо – це та ціна, яку вони платять за агресію росії. Натомість  Україна платить за це життям своїх громадян, зруйнованими містами та біженцями.

Григорій Немиря наголосив, що це не лише війна проти України, це війна проти усієї Європи, проти усього світового порядку.

«Війна в Україні – це найгірші злочини, які можна вчинити. Злочини, які вчиняє росія – це злочини проти людяності, злочини геноциду й агресії. Але війна в Україні стала також лакмусовим папірцем та каталізатором для Європи й усього вільного світу», – підкреслив він.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews