Дніпро втратило через ворога понад сотню автобусів: Рівненщина долучилася до оновлення автопарку міста
5 пасажирських автобусів Рівненщина передала для Дніпра. Нещодавно ворог знищив там понад 100 автобусів. Транспорт вже доїжджає до міста.
Як повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, наша область продовжує виконувати роль гуманітарного хабу. І зрозуміло, що сьогодні автобуси в Дніпрі більше потрібні ніж на Рівненщині.
«Тож ми підтримали інфраструктуру цього міста, яке постійно бере на себе удари з боку фронту. Разом із колегою – очільником Дніпропетровської ОВА Валентином Резніченко, організували доставку транспорту. Це три автобуси «гармошки» на 46 місць і два звичайних 32-х місних. Раніше нашій області їх надала німецька компанія «Meso and more» з міста Кельн», – зазначив Віталій Коваль.
Пресслужба Рівненської ОВА
Останні новини:
- Верховна Рада ухвалила законопроект щодо грошового забезпечення поліцейських
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО