У Рівному запрошують громадськість до поліцейської комісії

27.10.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

До 25 листопада бажаючі увійти до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області можуть подати відповідні документи до обласної ради.

Нагадаємо, відповідно до законодавства в територіальних органах поліції охорони утворюються поліцейські комісії, до складу яких обласна рада обирає двох представників від громадськості.

Так, для винесення кандидатури представника від громадськості на розгляд депутатів обласної ради кандидатам потрібно подати такі документи:

  • лист-клопотання на ім’я голови обласної ради від фізичної або юридичної особи з пропозицією ввести особу до складу поліцейської комісії;
  • автобіографію та копію документів про освіту кандидата до складу поліцейської комісії;
  • згоду на обробку персональних даних кандидата;
  • документи, які, на думку кандидата, підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання ввійти до складу поліцейської комісії (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Пакет документів подається до виконавчого апарату Рівненської обласної ради за адресою: Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 328.

Зауважимо, що остаточне рішення щодо поданих кандидатур прийматимуть депутати на сесії обласної ради.

Пресслужба Рівненської обласної ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews