У Рівненській області з'явиться еко-парк технічних конопель: для чого він потрібен

03.11.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Стартує проєкт на території Привільненської громади. Меморандум про нову індустрію підписали вчора. Створення ЕКО-парку технічних (не наркотичних) конопель передбачатиме запровадження нових робочих місць, створення доданої вартості та перспективи експорту.

«Уже двічі зустрічався з інвесторами. Обговорював можливість відкриття їхнього виробництва в області. А сьогодні підписали меморандум. Впевнений, цей проєкт відродить забуту в Україні індустрію. Наші прадіди і прабабусі пам’ятають технічні коноплі, як продукт, з якого багато чого виготовлялося. Ці надбання – не втрачені. Ми продовжимо розвиток галузі і вона стане ще одним драйвером розвитку Рівненщини. Вірю в це!» - наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Індустріальний парк розташовуватиметься на більш як 42 га землі. В загальному там планується понад 2 тисячі робочих місць.

Цей парк – це про технологічне майбутнє, глобальну продовольчу безпеку та розвиток бізнесу. Адже навколо нього планується розташування різних підприємств, які перероблятимуть коноплі.

Нагадаємо, з технічних конопель можна виготовити 200 найменувань різної продукції. Рослина використовується для виробництва: тканини (наприклад, пошиття форми для військових); медичних препаратів; косметики; енергетичних технологій.

Пресслужба Рівненсько ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews