«ЯМаріуполь-Рівне»: у Рівному з'явився новий центр для підтримки переселенців

14.11.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Це вже 16-й такий центр в Україні, де надають всебічну допомогу тим, хто вимушено залишив рідний Маріуполь, рятуючись від війни. Працівники центру, а це переважно маріупольці, допомагатимуть своїм землякам вирішувати питання з працевлаштуванням, медичним забезпеченням, вестимуть юридичний супровід переселенців та надаватимуть психологічну допомогу.

На базі центру відкрили дитячу кімнату, де можна залишити малечу, якій забезпечать цікаве дозвілля.

Тут також облаштували гуманітарний блок, де ВПО з Маріуполя та Маріупольської громади зможуть отримувати продуктові набори, сезонний одяг, засоби гігієни, продукти та речі для дітей.

 

Відкрив центр міський голова Маріуполя Вадим Бойченко спільно з головою Рівненської обласної ради Андрієм Караушем.

- Сьогодні на території Рівненщини проживає майже 700 родин маріупольців. І головне завдання центру «ЯМаріуполь» - допомогти нашим переселенцям максимально соціалізуватися. Саме тут вони не будуть відірвані від тих людей, які ще донедавна були частиною їхнього життя. А влада області і надалі робитиме все можливе, щоб люди, які вимушено залишити рідний дім, почувалися на Рівненщині якомога комфортніше, - зауважив Андрій Карауш.

Керуватиме роботою рівненського центру «ЯМаріуполь» Богдан Дужик , який сам є переселенцем і до війни працював директором однієї з маріупольських шкіл.

- Основна концепція центру – «маріупольці для маріупольців», щоб наші люди, які знайшли прихисток на Рівненщині, могли максимально інтегруватися в ті громади, де вони сьогодні живуть, - каже Богдан Дужик.

Лише за один день роботи центру тут отримали допомогу 150 людей.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews