У Рівненській філармонії посвятили в студенти першокурсників Луганського медуніверситету

17.11.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Сьогодні напередодні Міжнародного дня студента в Рівненській обласній філармонії урочисто відбулася посвята в студенти першокурсників релокованого Луганського медичного університету.

На урочистий концерт завітали представники влади, головні лікарі медичних підприємств області, які співпрацюють з університетом, викладачі університету та старшокурсники.

Ректор Луганського державного медичного університету Сергій Смірнов, насамперед подякував всім, хто допомагає на Рівненщині розвиватися вищому освітньому закладу. Він відзначив, що університет переїхав до Рівненської області у дуже скрутні часи, але за 8 місяців, які вони тут працюють, зроблено вже дуже багато.

- Це все завдяки нашим викладачам, активним студентам, але перш за все – підтримка влади. Ми маємо матеріально-технічну базу  і завдяки чому ми розвиваємося. Окрема подяка головним лікарям Рівненщини за те, що на ваших клінічних базах маємо можливість готувати студентів старших курсів для подальшої роботи. Зі свого боку ми зробимо все, щоб надавати вам, шановні студенти, підготовку на самому високому рівні. Ви зробили правильний вибір обравши цей університет. Зі святом вас, - звернувся ректор університету.

Привітав студентів зі святом також заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

- Луганський медичний університет для нас став вже рідним. Я хочу побажати вам міцного здоров’я, всіх гараздів і швидкої перемоги. Зичу достойно пройти шлях до 6 курсу, а випускникам бажаю брати приклад з медиків, які перебувають на фронті, і після перемоги, щоб ви залишилися працювати на теренах Рівненщини, - з вітальним словом виступив Сергій Свисталюк.

Першокурсників вітали музичними та танцювальними номерами студенти старших курсів та творчі колективи Рівного.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews