У рівненських школах відновлюють очне навчання
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 21 Листопада, 2022 о 08:12
26.06.2026
10:11:26
Як розповів начальник Управління освіти Рівного Богдан Турович, із понеділка в школах громади відновлюється попередній режим роботи.
Тобто школярі повертаються за парти або ж навчаються у змішаному форматі, як це відбувалось досі.
– Якщо виникатимуть проблеми з електропостачання, тоді уроки триватимуть світловий день. За умови відсутності теплопостачання в школах – навчання здійснюватиметься дистанційно. Відповідні рішення прийматиме педагогічна рада закладів, залежно від обставин у кожному з них, та повідомлятиме батьків, – зазначив Богдан Турович.
Нагадаємо, після ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі Рівного, задля стабілізації ситуації з електропостачанням, школярів перевели на дистанційне навчання з минулої середи.
Пресслужба Рівнеради
23:56, 25 Червня, 2026
23:05, 25 Червня, 2026
13:12, 25 Червня, 2026