Юлія Тимошенко: Європарламент має визнати, що росія – країна-терорист

21.11.2022 20:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Найближчими днями Європарламент ухвалить резолюцію щодо визнання росії країною-спонсором тероризму. Вона базуватиметься на прийнятому рішенні Європейської народної партії з правками «Батьківщини».

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції в Одесі.

«Ми, «Батьківщина», не припиняємо на міжнародному рівні просувати ідею визнання рф країною-спонсором тероризму. І така ж резолюція, яка була прийнята на Асамблеї ЄНП, з гарантією майже 100% буде прийнята Європейським парламентом», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що за пропозицією «Батьківщини» на Політичній Асамблеї ЄНП 18 листопада була прийнята Надзвичайна Резолюція, яка, зокрема, містить важливі для України речі.

«По-перше – в документі йдеться про визнання російської федерації країною-спонсором тероризму. По-друге, нам вдалося відстояти те, що територія України мусить бути поновлена в кордонах 1991 року. Це дуже важливо, це пройшло, це ухвалили. І таке ж рішення має бути прийняте Європарламентом!» – запевнила Юлія Тимошенко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews