У Рівному відбудеться концерт присвячений Григорію Сковороді

01.12.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Другого грудня до 300-річчя від дня народження українського філософа і письменника Григорія Сковороди у Рівненській обласній філармонії відбудеться літературно-музичний концерт.

Всіх охочих запрошують познайомитися зі світом Григорія Савича Сковороди.

За своє життя він став мандрівним учителем та філософом. Людина цільної натури та громадянської принциповості, великий філософ, який був у конфлікті з царями, царедворцями й панами та не корився жодній владі.

Григорій Сковорода мріяв про християнське суспільство, ідеалом для котрого буде Христос. Відповідно до таких поглядів, вчений робив висновок: якщо найголовніше у світі є вічність, то щастя треба засновувати не на тлінному, а на вічному - не на багатстві, не на чинах, не на здоров’ї, а на тім, що вічно існує, всередині нас самих.

Український філософ дав нам рідкісний приклад гармонії слова і діла, науки та життя. Він навчав, як жив, а жив, як навчав. Світ намагався його зловити, та не спіймав...

Початок о 14:00, вхід вільний.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews