Юлія Тимошенко закликала вільний світ до єдності у боротьбі з кремлем

12.12.2022 14:44   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала вільний світ до єдності задля перемоги над терористичним режимом путіна. Про це Юлія Тимошенко заявила у відеозверненні до Форуму Міжнародного демократичного союзу (Вашингтон). Вона переконана – перемогти в цій війні можливо лише, «якщо ми будемо єдині, якщо будемо сильними та сміливими».

«Це війна не лише проти України й українців. Це війна путіна проти всіх країн вільного світу. Проти наших спільних цінностей. Проти нашого способу життя. Проти свободи. Проти демократії. Це війна недобитої імперії зла проти нас всіх», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, саме ЄДНІСТЬ є найкращою гарантією солідарності де-факто та вирішальною у постачанні всієї потрібної для перемоги зброї, для посилення санкцій і для термінової надзвичайної допомоги у захисті та ремонті цивільної енергетичної інфраструктури, яку руйнує своїми варварськими ракетними обстрілами воєнний злочинець путін.

Окрім того, Юлія Тимошенко подякувала Міжнародному демократичному союзу за рішення відзначити «історичний внесок України та героїчного українського народу в нашу спільну боротьбу за Свободу і Демократію «НАГОРОДОЮ імені Буша-Тетчер за Свободу і Демократію 2022». Нагороду буде передано через партії-члени МДС, зокрема «Батьківщину».

«Я хочу подякувати всім вам за солідарність і підтримку України у цій війні. Я впевнена в нашій перемозі! Україна переможе! Демократія переможе! Свобода переможе! Вільний світ переможе!» – наголосила Юлія Тимошенко.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews