У Рівному муніципальна варта розпочинає штрафувати порушників паркування

23.12.2022 11:12   Джерело: RvNews
Автор : Олекса Мирожит

Відтепер інспектори відділу контролю за паркуванням Департаменту муніципальної варти Рівненської міської ради мають технічну можливість штрафувати порушників паркування у місті.

Процес притягнення до адміністративної відповідальності водіїв-порушників ПДР в частині зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів відбувається у кілька етапів.

1. Інспектор варти, перебуваючи на маршруті, фіксує правопорушення згідно з ПДР та адмінкодексом. Щоб переконатись, зщо водій здійснив стоянку, а не зупинку - перебуває більше 5 хвилин на місці фіксації порушення. За чей час він фіксує деталі правопорушення (відстані для проходу пішоходів і так далі).

2. Далі експерт робить фото, фіксує марку та модель авто та частину кодексу чи статті у якій скоєно правопорушення. На підставі цього розмфр штрафу буде коливатись від 340 до 680 гривень.

3. Далі експерт друкує паперове повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності і лишає його на лобовому склі автомобіля, що здійснив порушення і ще раз фіксує це на фото.

Оплатити штраф можна в додатку "Рівне. Сервіси" за отриманою постановою про притягнення до адміністративної відповідальності.

Пресслужба Рівнеради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews