Рівненський ЦНАП тимчасово не надає послуги у сфері паспортних документів

27.12.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
У Центрі надання адміністративних послуг Рівного тимчасово призупинено надання адміністративних послуг у сфері оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Корисні адреси та контакти де у місті Рівному можна отримати послуги з оформлення паспортних документів.
 
23 грудня 2022 року у зв'язку з реорганізацією та передачею повноважень від Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради до Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради і проведення пов'язаних з цим необхідних заходів, ми повідомляли про тимчасове призупинення прийому громадян, які звертаються за послугами оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
 
Про відновлення прийому громадян, щодо надання зазначених послуг, обов’язково буде повідомлено додатково!
Хочемо нагадати, що Ви маєте можливість звернутися для подачі документів безпосередньо до суб’єктів надання адміністративних послуг у сфері паспортних послуг.
 
У місті Рівному подати документи для оформлення та видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна, звернувшись до:
  • Рівненського міського відділу Управління Державної міграційної служби в Рівненській області (м. Рівне, вул. Словацького, 3, (0362) 63-62-15);
  • Рівненського центрального відділу Управління Державної міграційної служби України в Рівненській області (м. Рівне, вул. Соборна, 195, (0362) 68-34-01, (066) 498-42-12);
  • Управління Державної міграційної служби в Рівненській області (м. Рівне, вул. 16 Липня, 6, (0362) 67-95-45).
  • Паспортного сервісу ДП «Документ» (м. Рівне, вул. 16 Липня, 6А, (0362) 26-77-84)

Пресслужба Рівненського ЦНАПу


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews