На Рівненщині провели засідання Ради оборони області: про що говорили

06.01.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

На Рівненщині провели першу в новому році Раду оборони області. Одне з прийнятих рішень стосується виділення коштів з місцевих бюджетів для потреб оборони та захисту населених пунктів.

Обласна військова адміністрація проаналізувала заплановані на 2023 рік видатки територіальних громад Рівненської області. Деякі очільники досі не усвідомили, в яких умовах знаходиться країна, і не передбачили в кошторисах видатки на оборонну галузь, прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Саме тому, для зміцнення обороноздатності Рівненської області, очільник області доручив:

Головам тергромад спільно з районними військовими адміністраціями та військовим командуванням опрацювати потребу в коштах для підтримки оборонних заходів. Час на виконання - тиждень.

Після цього невідкладно ініціювати проведення сесій місцевих рад. Передбачити фінансування на будівництво, ремонт, обслуговування військових, інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, нарощування системи інженерних загороджень та інше для потреб оборони області.

Виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад області забезпечити першочергове спрямування коштів резервних фондів місцевих бюджетів на заходи правового режиму воєнного стану.

«Як і обіцяв, контролюватимемо кожну копійку бюджету громад. Вкотре наголошую, рішення Ради оборони області є обов’язковими до виконання! Захист міста Рівного та південних громад починається з півночі області. У війни немає вихідних. Працюємо далі», - підсумував Віталій Коваль.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews