Батьківщинівець Микола Кучерук відвідав бійців зі 127-ї бригади на Харківщині
Позашляховик, додатковий комплект всюдихідних шин до нього, теплі речі, похідну газову плиту з запасом балонів до неї тощо – було придбано коштом керівництва Рівненської обласної ради.
Батьківщинівець Микола Кучерук, серед інших депутатів, зустрівся з бійцями зі бійцям 225-го окремого батальйону територіальної оборони 127-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, щоб передати на передову придбану допомогу. Бригада перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО і з перших годин брала участь в боях за Харків, в Харківському контрнаступі ЗСУ.
Фото з мережі Інтернет
У планах – наступна поїздка на фронт для надання допомоги рівнянам, які воюють у складі 14-ї окремої механізованої бригади імені Романа Великого.
Останні новини:
- У галереї «Євро-Арт» відбудеться виставка Наталії Білявської «Фарблю під соусом любові»
- 12 років на варті країни: у Рівному відзначили нацгвардійців відзнаками
- Рівне прийматиме найбільшу бізнесову конференцію регіону – Rivne Invest Forum 2026
- На Рівненщині стартували «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу