Кількість підприємців на Рівненщині продовжує зростати

31.01.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Попри війну у Рівненській області продовжують реєструватися нові фізичні особи-підприємці. Наразі діє 40,4 тисяч ФОПів. У порівнянні з 2021 роком, їх кількість зросла на 3,5%.

Як розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, завдяки постійним зустрічам і співпраці з підприємцями та державним програмам підтримки вдалося досягнути позитивних результатів.

Так, надходження до зведеного бюджету від діяльності малого бізнесу склали 3251,8 млн гривень.

6,8 млрд гривень сплачено податку на доходи фізичних осіб, що на 34% або 1,7 млрд гривень більше, ніж за 2021 рік.

886,6 млн гривень сплачено єдиного податку, що на 2,8 % більше, ніж за 2021 рік.

«Дякую кожному підприємцю за позицію. Разом ми продовжуємо працювати на економічному фронті. Сильна економіка - сильна країна. Сьогодні кожна гривня працює на нашу перемогу. І підприємці Рівненщини це розуміють», - наголосив Віталій Коваль. 

Серед найбільших платників податків: Рівненська АЕС, ПрАТ «Рівнеазот», Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця», ТОВ «ОДЕК» Україна, ТОВ «Радивилівмолоко», ПрАТ «Єврошпон-Смига», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів».

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews