Очільник Рівненщини разом із заступниками зустрілися з посадовцями Чеської Республіки

02.02.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із першим заступником Сергієм Подоліним та заступником Сергієм Гембергом зустрілися з представником Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Петром Гандаловичем та Генеральним консулом Чехії у Львові Давидом Нови.

Очільник області подякував делегації за підтримку, адже після першої зустрічі Рівненщина отримала 2 партії гуманітарної допомоги у вигляді медичного інвентарю та обладнання для школярів.

Крім того, обговорили продовження співпраці у цих напрямах. Зокрема, про поставку в область спеціалізованих медичних ліжок та шкільних автобусів.

«Ми шукаємо різні шляхи для розвитку регіону та вдячні кожному за допомогу. Також нам важливо ділитися досвідом із країнами-партнерами та чути їхні поради в тій чи іншій галузі. Адже попри війну, Рівненщині є чим пишатися. За минулий рік нам вдалося збільшити бюджетні надходження на 23,5%. На 3,5% зросла і кількість новостворених підприємств малого бізнесу. А це одна з основ економіки», - зазначив Віталій Коваль.

За словами представника Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Петра Гандаловича, вони надалі працюватимуть і над пошуком партнера-регіону для Рівненщини в Чеській Республіці.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews