Рівненські медики повернулися додому із завдань на деокупованій Херсонщині

02.03.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

популярне


 

Дві бригади Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надавали допомогу декільком сотням жителям, які постраждали внаслідок російської окупації.

Два водія Юрій Дячук та Олександр Іванюк, а також фельдшери Володимир Кашталян, Юрій Главацький, Віктор Лотоцький та Віталій Тимошик побували у понад 10-ти населених пунктах.

Медики розповідають, що найчастіше місцеві жителі скаржилися на нервово-психічний стан. Люди просили заспокійливі препарати, щоб прийти до тями від побаченого та пережитого.

«Ми побачили жах війни... Зруйновані будинки та людські долі. В одному із сіл не було жодного вцілілого будинка. Електропостачання в багатьох населених пунктах тільки почали відновлювати. Також були проблеми з водопостачанням. А мобільний зв’язок взагалі відсутній. Люди зустрічали нас позитивно. Страшно було, коли розповідали про жахливі втрати - хтось дружину закопав на городі, а хтось і свою дитину. Люди пережили жах. Тому окрім медичної допомоги вони потребували і моральної», - розповів водій Юрій Дячук.

За словами фельдшера Володимира Кашталяна, було багато пацієнтів, які отримали вибухові травми. Окупанти, залишаючи населені пункти, заміновували житлові будинки - це найстрашніше.

«Поступово Херсонщина оживає. Життя туди повертається. І якщо потрібно буде ще туди поїхати, аби допомогти тим людям - я готовий», - додає Володимир Кашталян.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews