Війна не на заваді: бюджет Рівненської області виконується на 114%

Опубліковано:
3 Березня, 2023 о 07:12
Війна не на заваді: бюджет Рівненської області виконується на 114%
Фото з мережі Інтернет
 

З початку року до загального фонду місцевих бюджетів регіону вже надійшло понад 1 млрд 741 млн грн власних доходів. Це на 36,4% (або 464,4 млн грн) перевищує надходження січня-лютого 2022 року, повідомляє начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Рівненська ОВА продовжує тісну взаємодію із роботодавцями та великими платниками податків області. Наш курс з легалізації бізнесу дає чіткі результати. Наприклад, боротьба з нелегальними АЗС, завдяки співпраці з правоохоронцями, дає збільшення акцизного податку», – розповів Віталій Коваль.

Керівник області додав, що ріст доходів області відбувся і за рахунок надходжень податку на доходи фізичних осіб та податку на нерухомість.

Пресслужба Рівненської ОВА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #бюджет, #новини рівненщини, #новини рівного, #область, #поповнення, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги
mtPBS
ТОП новини рівненщини: