Благодійна мистецька акція стартувала у краєзнавчому музеї міста-супутника ХАЕС

17.03.2023 16:28   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У краєзнавчому музеї Нетішина стартувала благодійна мистецька акція – виставка-продаж робіт юних художників «Свою Україну любіть. Любіть її во врем’я люте. В останню тяжкую мінуту за неї Господа моліть».

До уваги потенційних покупців-благодійників тут представлені постери, шопери, чашки, виготовлені учнями та викладачами Нетішинської художньої школи за мотивами творів великого Кобзаря. Всі зібрані від продажу кошти будуть спрямовані на потреби воїнів ЗСУ.

Відкриваючи виставку-продаж, директорка міського краєзнавчого музею Оксана Кононюк наголосила,  що Шевченко завжди буде актуальним. У кожній борні: чи це початок XX століття, чи це Друга світова війна, Революція гідності, російсько-українська війна і її нинішня жорстока фаза – повномасштабне вторгнення… «Шевченко – в строю, тому що кожне його слово носить військову форму. Сьогодні ми вражою, злою кров’ю окроплюємо свою волю», – підкреслила Оксана Василівна. Нині в українців може бути дві позиції: аби ти воюєш, або допомагаєш армії.

null

«Ініціаторками благодійної виставки-продажу стали викладачки художньої школи Алла Макарик, Алла Блінова, Юлія Борцова та Тетяна Погуральська. Тому у музеї можна придбати твори самих педагогів та їхніх учнів. Це унікальні постери, шопери, композиції одягу, футболки, чашки та патріотичні сувеніри. Вартість – від 10 до 300 гривень», – пояснила директорка МШ «Нетішинська художня школа» Інна Степаненко. Вона зауважила, що з одного боку їхня мистецька акція носить вимушено комерційний характер, адже всі зібрані від продажу кошти будуть направлені на потреби Збройних сил України, з іншого – це можливість для дітей зробити свій внесок у Перемогу, популяризувати Шевченка та поділитися своїм баченням творчості великого Кобзаря.

Варто зауважити, що якість виконання – висока, а ціни – дуже демократичні. Зрештою, це не товари мас-маркету, а унікальні речі, кожна з яких – неповторна. Тому варто завітати у краєзнавчий музей, придбати мистецький твір та підтримати дітей, що прагнуть допомогти Збройним силам України.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews