На Хмельницькій АЕС продовжують знайомити учнівську молодь із ядерно-енергетичною галуззю

22.03.2023 14:46   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


Кадровий резерв для ядерно-енергетичної галузі потрібно формувати заздалегідь – це розуміють на Хмельницькій АЕС та надають значної уваги профорієнтаційній роботі зі школярами. До вже звичних екскурсій в інформаційний центр та на об’єкти ХАЕС цього навчального року старшокласникам міста атомників запропоновано профорієнтаційно-освітній лекторій «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».

null

21 березня черговий освітній захід в онлайн/офлайн форматі відбувся у Нетішинському ліцеї №2.  Традиційною стала участь у ньому генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри, котрий підключається онлайн з офісу генерального директора та дає відповіді на різноманітні запитання школярів. Цього разу дітей традиційно цікавили виші, до яких варто вступати, аби отримати роботу в атомній галузі. Також школярі дізналися про рівень зарплат на ХАЕС, особисту зарплатню генерального директора та про перспективу будівництва додаткових енергоблоків на ХАЕС.  

Учні ліцею були надзвичайно активні та брали участь у дискусіях та вікторинах. А найзавзятіші отримали подарунки від Хмельницької АЕС та Українського Ядерного Товариства.

Заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь наголосив на важливості вибору професії та запросив старшокласників до участі у школі атомної енергетики «KhNPP Atomic School», яка стартуватиме у новому навчальному році.

Голова ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин Володимир Цибульський анонсував початок реєстрації у Всеукраїнському конкурсі рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».

Профорієнтаційно-освітній лекторій «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС» дає змогу учням освітніх закладів ознайомитись із роботою атомних електростанцій та усвідомити важливість ядерно-енергетичної галузі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews