На Хмельницькій АЕС звітувала профспілка

23.03.2023 11:36   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


На Хмельницькій АЕС відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації. У конференц-залі зібралися голови цехових комітетів та члени профспілкового комітету. Присутні заслухали доповіді та виступи делегатів конференції.

Учасники заходу затвердили низку документів: акт ревізії фінансово-господарської діяльності ППО ВП ХАЕС за 2022 рік, звіт про виконання «Кошторису надходжень та витрат первинної профспілкової організації ХАЕС за 2022 рік», а також «Кошторис надходжень та витрат ППО ХАЕС на 2023 рік». Роботу профспілкового комітету за звітний період визнали «задовільною».

null

Рік, що минув, для профспілкової організації ВП ХАЕС можна назвати «неформальним», адже війна внесла корективи у життя кожного працівника підприємства. Попри всі труднощі воєнного періоду вдалося організувати оздоровлення дітей атомників. Додалося волонтерської роботи, проводилися збори коштів на закупівлю обладнання для ЗСУ, допомагали мобілізованим працівникам. Голова ППО ВП ХАЕС Михайло Гук відзначив також значний внесок організації молоді в організації благодійних спортивних заходів для збору коштів захисникам.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews