Працівники ХАЕС передали нацгвардійцям чотири автомобілі
З нагоди Дня Національної гвардії України захисників Хмельницької АЕС привітало керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП ХАЕС та представники влади.
Президент Енергоатома Петро Котін (на фото), генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, голова ППО НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич, народна депутатка ВРУ Олена Копанчук та міський голова Нетішина Олександр Супрунюк висловили свою вдячність нацгвардійцям та передали подарунки й нагороди.
Генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра (на фото) зазначив, що повномасштабне вторгнення рашистів змінило підходи до безпеки об’єкта критичної інфраструктури – Хмельницької АЕС. Переглянуто основні ризики, з якими й надалі доведеться рахуватися.
Андрій Козюра передав від імені колективу ВП ХАЕС чотири автомобілі, які волонтери відновили та підготували до виконання завдань із захисту об’єкта критичної інфраструктури. Представники ДП «НАЕК «Енергоатом» передали також обладнання, яке допомагатиме військовослужбовцям ще якісніше здійснювати захист ХАЕС.
Останні новини:
- До 30-ї річниці у Верховній Раді ініціювали переклад Конституції України жестовою мовою
- У Дубенському замку відкрили банерну виставку «Палац Великих князів Литовських у Вільнюсі: історичне поєднання Литви та України»
- У Рівному презентували «Інтенції» Віктора Гвоздинського
- У більш сучасних ліцеях навчатимуться діти з дев’яти громад Рівненщини