Оголошено конкурс на стипендію імені Юлії Тимошенко для вступу до найпрестижнішої Школи бізнесу та економіки Португалії

10.04.2023 14:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Оголошено конкурс на отримання  стипендії імені Юлії Тимошенко для талановитих студенток з України, які вступатимуть до  Школи бізнесу та економіки Nova у Португалії. Згідно з інформацією керівництва Школи, цю стипендію, яка є  визнанням вкладу  Прем‘єр-міністра, лідера Партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко у розвиток демократії в Україні, було започатковано наприкінці минулого року для талановитих студенток з України.

Ця стипендія має на меті підтримати двох внутрішньопереміщених студенток (тільки дівчат), які проживають в Україні та  нещодавно закінчили старшу школу.

Стипендія покриватиме витрати на навчання у школі, проживання у гуртожитку школи в Португалії та харчування.

Детальна інформація щодо подачі заявок на отримання стипендії за наступним посиланням:

Стипендія імені Юлії Тимошенко у Школі бізнесу та економіки NOVA

Зазначимо, що школа бізнесу та економіки NOVA є найпрестижнішою бізнес-школою Португалії та однією з провідних бізнес-шкіл Європи. З грудня 2007 року школа бізнесу та економіки NOVA є членом Глобального альянсу в освіті з управління (CEMS), до якого входять 34 провідних бізнес-школи та університети з усього світу. Вона була першою португальською бізнес-школою, що отримала міжнародну акредитацію та світове визнання у сфері міжнародної освіти.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews