Роман Іванісов: Сьогодні на засіданні Верховної Ради розглянули питання лікарняних для наших військовослужбовців

11.04.2023 15:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини
Народний депутат ВРУ від Рівненщини Роман Іванісов про сьогоднішнє засідання українського парламенту: "Поки що законопроект №9158 проголосували за основу. Але з дотриманням процедури приймемо і в цілому, що дозволить вдосконалити соціальний захист українських військових, які отримали травми під час бойових дій, і зменшити паперову тяганину і бюрократію у військово-лікарняних комісіях. Документ спрощує процес початку та закінчення лікування військовослужбовців у закладах охорони здоров’я, встановлює можливість передачі медичних та інших документів від військової частини до закладів охорони здоров’я та навпаки, із залученням терцентрів комплектування та соцпідтримки.
Також важливе рішення парламенту сьогодні - перезавантаження митниці. Для мене, як члена антикорупційного комітету ВР, корупція у митних органах – болюче питання, яке неодноразово підіймалося, обговорювалося на засіданнях комітету, за чим слідували наші звернення до відповідних антикорупційних і правоохоронних органів. Сьогодні Верховна Рада зробила ще один крок до боротьби з корупцією на митниці: ухвалили законопроект №6490-Д, яким будуть змінені умови проведення конкурсного відбору Голови Держмитслужби, проведено одноразову атестацію посадовців митниці на відповідність займаній посаді, а також запроваджено щорічний незалежний аудит ефективності діяльності митслужби.
Ще з важливого сьогодні:
- у першому читанні підтримали запровадження обов'язкової реструктуризації споживчих кредитів для людей з територій, охоплених війною під час воєнного стану та протягом 30 днів після його закінчення (з/п №№ 9051,9052);
- посилили контроль за використанням та обігом піротехнічних виробів (з/п №7438);
- ухвалили зміни до Бюджетного Кодексу щодо можливості використання коштів з рахунків на підтримку України (з/п №8433);
- звільнили від сплати податку на нерухоме майно за об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, що були зруйновані чи пошкоджені внаслідок збройної агресії рф, незалежно від включення відповідної території до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії (з/п №7632).
Працюємо далі на Перемогу."

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews