Рівненські пауерліфтери опинилися серед кращих на Кубку світу в Тбілісі

03.05.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

У Тбілісі завершився Кубок світу з парапауерліфтингу. За результатами боротьби на помості збірна України стала переможницею у всіх командних дисциплінах змагань.

У складі збірної переможцями командних змагань Кубку світу-2023 з парапауерліфтингу стали двоє рівнян: Дар’я Кобилинська – у змаганнях серед жіночих команд, Василь Рожко – у змаганнях серед чоловічих команд.

Нагадаємо, що у складі збірної команди України на Кубку світу з парапауерліфтингу у Тбілісі змагались п’ятеро спортсменів з Рівного, здобутком яких стали 10 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі.

Щиро вітаємо спортсменів, тренерів – Вадима Полюховича та Андрія Демчука, а також всю команду Рівненського регіонального центру «Інваспорт» з видатними успіхами рівненських парапауерліфтерів на Кубку світу-2023!