Віталій Коваль підписав меморандум про співпрацю із польськими меблевиками: що це означає

24.05.2023 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

На Рівненщину прибули представники польської меблевої компанії Szynaka-Meble. Частина їхніх потужностей була розташована в Білорусі. Нині вони шукають місце для перенесення виробництва. Компанія має 60-річний досвід у меблевій галузі. 

Це найбільша фірма в Польщі, яка експортує свою продукцію у понад 50 країн світу.

З іноземними меблевиками зустрівся начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із командою.  

«Рівненщина продовжує розвивати меблевий кластер.  Наша область - друга в Україні по заготівлі і запасах лісу, - розповів Віталій Коваль. – Ми виготовляємо 62% фанери, 43% - деревостружкових плит, 72% - окремих меблів. У структурі експорту з області питома вага деревообробної та меблевої промисловості – 32,4 %.  Нам важливі інвестиції в область, особливо в ту галузь, яка у нас в пріоритеті». 

Під час зустрічі Віталій Коваль підписав з президентом правління Szynaka-Meble Яном Шинакою Меморандум про співпрацю. Головна ціль – сприяти розвитку меблевої галузі та створити виробничу кооперацію підприємств з виробництва меблів.

Такий Меморандум дозволить у майбутньому виступати заявниками в проєктах, у рамках різних європейських програм. Та отримувати європейські кошти на розвиток меблевої галузі.

До слова, Ян Шинака не лише польський підприємець, а й член Ради підприємництва при Президентові Республіки Польща та президент Польської торгово-промислової палати виробників меблів.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews