У Здовбиці з’явився меморіальний знак «Борцям за волю України, воякам УПА»
Урочисте відкриття відбулося 23 травня і приурочили його до Дня Героїв України. Долучилися до заходу пластуни Рівненщини, зокрема, вихованці Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру.
За ініціативи пластунів відновили також меморіальний простір і курган в урочищі Микитові рови.
Співавторками цього проєкту є фахівчиня вишкільного центру Іванна Овдійчук та представниця пластового руху Олександра Боярчук.
Втілити в життя проєкт з відновлення урочища Микитові рови їм допомогла Здовбицька громада: жителі села, школярі, волонтери. Спільно прибрали та облаштували територію, встановили інформаційну дошку.
– Щиро вдячні усім, хто приєднався до ініціативи з відновлення пам’яті про наших Героїв, яку російські окупанти десятиліттями намагалися приховати. Пам’ятати історію краю, історію свого народу – не лише наш обов’язок, а й запорука збереження країни, її майбутнього успішного розвитку! – наголошують пластуни.
Пресслужба Рівненської обласної ради
Останні новини:
- Митний пост «Дубно» змінив адресу
- За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-травні 2026 року забезпечено зайнятістю 7,7 тис. осіб
- Безоплатно отримати послугу довготривалого медсестринського догляду у 19 закладах Рівненщини можуть ВПО
- Рівненщина не потрапила в топ 10 за рівнем оплати праці серед регіонів України