На Рівненщині з'явився ще один клас безпеки: цього разу в Гощі

31.05.2023 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У Гощанському ліцеї відкрили клас безпеки. Тут навчатимуть дітей пожежній, мінній безпеці, правилам дорожнього руху та цивільному захисту. Зокрема, на уроках основ безпечного середовища знайомитимуть учнів, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

«Клас безпеки оснащений ноутбуками, фліпчартами, телевізором, а також відповідними відеоматеріалами, презентаціями, макетами боєприпасів та різними видами вогнегасників. Ми вже давно відійшли від того, що навчання – це вчитель біля дошки. Сучасні діти здобувають знання через практичні завдання. А ще у програмі заплановані теми з надання домедичної допомоги та психологічного розвантаження. А це вже турбота про ментальне здоров’я. Нагадаю в Україні стартувала Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською - сказав куратор освітньої галузі Сергій Подолін.

Також Сергій Подолін зауважив, що на Рівненщині кожен заклад освіти – територія безпеки. З кожним днем в області працюють над тим, аби діти навчалися очно. Наразі 87% вже мають таку можливість. Для цього триває облаштування укриттів, впроваджуються додаткові рейси шкільних автобусів та закуповуються нові.

«Такі класи для дітей і про дітей. Тут здобуватимуть навички, які допоможуть не лише вижити під час війни, а й зберегти здоров'я», - сказала заступниця директора департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Марина Пашковська.

Рятувальники презентували електронні листівки з техніки безпеки, які зчитуються через QR-код. Там інформація не лише для дітей, а й для батьків і вчителів. Це такі собі прості інструкції для непростого часу.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews