Підприємиця з Корця здобула грант для свого аптечного бізнесу

31.05.2023 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Оксана Августинович - підприємиця з Корця, яка вже понад 5 років займається аптечним бізнесом. Коли виникла потреба розширення й модернізації власного бізнесу, вирішила скористатися урядовою програмою «єРобота». Про її історію участі розповів начальник ОВА Віталій Коваль.

«Склавши бізнес-план й успішно пройшовши співбесіду у Рівненському обласному центрі зайнятості, згодом отримала позитивне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості. Отримані кошти грантоотримувачка використала на придбання додаткового обладнання та меблів, проведення рекламних заходів. Також за умовами даної програми підприємиця створила два нових робочих місця, які були укомплектовані за сприяння Служби зайнятості», - повідомив Віталій Коваль.

Керівник області нагадав, що державна програма підтримки бізнесу продовжує працювати.

Подати заявку на отримання мікрогранту можна на порталі Дія» https://bit.ly/42fAJp4.

З 10 квітня також розпочато прийом заявок з надання грантів для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та їх подружжя, які мають можливість отримати кошти в розмірі до 1 млн грн на створення або розвиток власного бізнесу. Додаткова інформація за посиланням – https://is.gd/jxqZ7j 

Охочі скористатися програмою «єРобота» для відкриття чи розширення бізнесу можуть звернутися за додатковою інформацією до найближчого підрозділу служби зайнятості Рівненської області: в Telegram https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne або на «гарячу» лінію +38 096 539 53 59

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews