Колектив Хмельницької АЕС привітав дітей Нетішина зі святом

01.06.2023 16:49   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

У День захисту дітей колектив Хмельницької АЕС організував низку святкових заходів для юних патріотів.

null

Подяки та подарунки отримали за свої добрі вчинки діти-волонтери, які також зустрілися з генеральним директором Хмельницької АЕС Андрієм Козюрою. Справжня доросла розмова відбулася між юними помічниками та керівником ХАЕС. Малеча дізналася про найбільше енергетичне підприємство нашого регіону та про майбутнє атомної енергетики України. Волонтери поцікавилися про обов’язки генерального директора ХАЕС, та розповіли, як вони уболівають за Україну та її героїв-захисників. Аби зібрати кошти для військових, хтось продає квіти та свої поробки, інші грають на музичних інструментах. Також діти разом із дорослими волонтерами формують посилки для відправки у зону бойових дій.

nullПрацівники транспортного цеху Хмельницької АЕС привітали вихованців реабілітаційного центру міста-супутника ХАЕС. Організація молоді та цеховий комітет транспортників з року в рік опікуються Нетішинським центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Мрія». У Міжнародний день захисту дітей працівники ХАЕС завітали до своїх підшефних з подарунками для творчості та солодощами. Разом із малечею транспортники планують втілити спільний благодійний проєкт. Діти підготували розписані патріотичні картини, які будуть виставлені на аукціон.
nullУ рамках проєкту «Інтеграційний табір вихідного дня» спільно з ГО «Жіночий батальйон» у День захисту дітей Хмельницька АЕС організувала пізнавально-розважальну екскурсію для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей військових. Учасники екскурсії відвідали інформаційний та навчально-тренувальний центри. Досвідчені фахівці розповіли про основні виробничі процеси на атомній станції, продемонстрували позаштатну ситуацію на повномасштабному тренажері блочного щита управління. Діти також мали змогу приміряти костюм водолаза, заглянути в кабіну катера, який здійснює огляд берегової лінії технологічної водойми ХАЕС. На завершення заходу екскурсанти продемонстрували свою патріотичну позицію, виконавши славень Січових стрільців «Ой, у лузі червона калина».

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews