У Рівненській області можна здобути нову професію завдяки ваучеру: хто ним може скористатися

08.06.2023 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

На Рівненщині можна отримати ваучер на суму до 26 840 грн для навчання новим професіям. Нагадаємо, що ваучер – це документ, який дає право здобути робітничу професію або спеціальність у закладах освіти чи у роботодавця.

Оплата здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання але не може перевищувати 26 840 грн.

Цей документ видається Центрами зайнятості і деяким категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні, але відповідають певним вимогам. Наприклад, це особи віком старше 45 років (з страховим стажем не менше 15 років). Або внутрішньо переміщені особи працездатного віку, особи з інвалідністю тощо. Більше про це – за посиланням.

З початку року на Рівненщині вже 174 особи отримали ваучер на навчання за професіями та спеціальностями.

Це: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів, кухар, кондитер, швачка, кравець, слюсар-ремонтник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, столяр будівельний, лицювальник-плиточник, машиніст автогрейдера, електрогазозварник, водій навантажувача, архітектура та містобудування, ветеринарна медицина, будівництво та цивільна інженерія, інженерія програмного забезпечення, геодезія та землеустрій, психологія.

Серед них 8 ВПО отримали ваучер на навчання за професією кухар і водій автотранспортних засобів. Також два учасника бойових дій отримали ваучер на навчання за професією машиніст автогрейдера і водій автотранспортних засобів.

З 1 червня спрощено процедуру отримання ваучера на навчання. Відтепер подати онлайн заявку можна на порталі. Вона буде опрацьована протягом трьох робочих днів.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews