Рівненська область внесла в державний бюджет 7 мільярдів гривень

12.06.2023 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У січні-травні 2023 року платники податків Рівненської області перерахували до Зведеного бюджету України 6 млрд 997 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Зазначений показник на 1 млрд 784 млн грн перевищив надходження відповідного періоду минулого року.

Надходження до державного бюджету склали 2780 млн грн (+709 млн грн, або +33% до 2022 року), до місцевих бюджетів загалом було сплачено 4217 млн грн (+1076 млн грн, або 34% до 2022 року).

Лідерами серед основних джерел формування бюджету країни залишаються: податок на доходи фізичних осіб – 4 млрд 173 млн грн, податок на додану вартість – 853 млн грн, податок на прибуток – 613 млн грн, єдиний податок - 423 млн грн, військовий збір – 291 млн гривень.

«Бізнес Рівненщини у складний для країни час продовжує працювати та сумлінно сплачувати податки до бюджету. Завдяки цьому держава отримує кошти для забезпечення Збройних Сил України, підтримки територіальних громад та здійснення соціальних виплат. Дякуємо усім суб’єктам господарювання, які чесно декларують результати своєї діяльності та виконують свої обов’язки щодо сплати податків», – зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зауважив, що завдяки системній роботі з «відбілювання» бізнесу та тісній взаємодії із роботодавцями область збільшила платежі в бюджети.

«Вдячний підприємцям Рівненщини, які у складний для країни час продовжують працювати і сплачувати податки до бюджету. Ми разом працюємо на Перемогу», - зазначив Віталій Коваль.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews