На Хмельницькій АЕС завершився пілотний Медіатабір для нетішинських школярів

12.06.2023 15:14   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


Презентацією свого творчого проєкту завершено перебування майбутніх блогерів, журналістів та відеографів у Медіатаборі, який організували та провели працівники відділу роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС.

Протягом тижня учасники «Медіатабору ХАЕС-2023» відвідували різні майстер-класи, побували на обʼєктах ХАЕС, підготувавши власні відео й фотоматеріали.

null

Зокрема, команди побували в інформаційному та навчально-тренувальному центрах, лабораторіях ХАЕС, дільниці біомеліорації. На цих локаціях кожен учасник, а їх загалом було 25,  виконував певну роль: відеооператора, фотографа, журналіста або редактора.

У рамках пілотного проєкту учасники медіатабору відвідали також кафедру журналістики та музей НУ «Острозька Академія», Музей фотографії Олександра Харвата у Рівному. Діти дізналися, як і що вивчали спудеї першого вищого навчального закладу Східної Європи. Із захопленням юні блогери відвідали підземелля, сучасну бібліотеку та побували у новому корпусі університету, де розташована кафедра журналістики. У Рівненському музеї фотографії юні медійники ознайомилися з історією фотографії, побачили багато цінних експонатів, зокрема найперші фотокамери.

null

Усі учасники проявили себе креативно та творчо підійшли до виконання завдань. Кожна команда представила проєкт, над яким працювала тиждень.

Після презентації проєктів відбувся брифінг з генеральним директором Хмельницької АЕС Андрієм Козюрою.

Керівник енергопідприємства дав змістовні відповіді на запитання, подякував юним медійникам за цікаві творчі роботи та вручив сертифікати учасникам проєкту «Медіатабір Хмельницької АЕС-2023».

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews