Більше сотні ВПО в Рівненській області мають офіційну роботу

Опубліковано:
15 Червня, 2023 о 13:12
Більше сотні ВПО в Рівненській області мають офіційну роботу
Фото з мережі Інтернет
 

Як повідомили в Рівненському обласному центрі зайнятості, в області 43 роботодавці працевлаштували 109 внутрішньо переміщених осіб і за це отримали 1 млн 359 тисяч грн компенсації.

Також ще двом роботодавцям, які працевлаштували 3-х безробітних ВПО, виплачено компенсацій на загальну суму 59,4 тисячі грн.

Нагадаємо, що компенсація витрат надається у розмірі 6700 грн щомісяця за кожну ВПО, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи.

Найчастіше ВПО працевлаштовувалися у сферу торгівлі, авторемонт, переробну промисловість, організацію харчування.

Пресслужба Рівненської ОВА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #ВПО, #новини рівненщини, #новини рівного, #працевлаштування, #рівне, #рівненські новини, #робота
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: