У Рівному з'явиться «Школа супергероїв»: де саме та в чому її суть

27.06.2023 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

«Школа супергероїв» - це освітній осередок Всеукраїнської мережі шкіл, які відкриваються у дитячих медичних закладах. Діти, які через хворобу змушені перебувати тривалий час у стаціонарі, матимуть можливість навчатися у такому освітньому центрі.

Деталі проєкту обговорили під час онлайн-наради за участю першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, представниками профільних департаментів та керівництвом держустанови «Школа Супергероїв».

«Відкриття такої школи дасть можливість маленьким пацієнтам не лише не відставати від навчальної програми, а й спілкуватися з однолітками, навчатися новому, а найголовніше – відволіктися від хвороби», - зазначив Сергій Подолін.

Зараз у медзакладі відбувається підготовка спеціально облаштованих класів педагогів та практичних психологів.

Кабінети будуть облаштовані інтерактивними дошками, планшетами, канцелярськими матеріалами та мотиваційною продукцією, яка дає додаткові можливості для освітньої та пізнавальної роботи з дітьми.

Наразі такі освітні центри вже функціонують у 12 медзакладах України. Засновником державної установи «Школа супергероїв» є Кабінет Міністрів України за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Проєкт фінансуватиметься з держбюджету.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews