Зеленський: Спільники держави-терориста повинні розглядатися як зрадники людства й людяності

29.06.2023 11:58   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Україна продовжує глобальну юридичну роботу, щоб міжнародні інструменти так чи інакше спрацювали для покарання всіх російських терористів і самої держави-агресора.

Про це у вечірньому зверненні наприкінці 490-го дня війни сказав Президент України Володимир Зеленський.

Щодо російського удару по Краматорську. Ворожі ракети забрали життя 12 цивільних людей, серед них – три дитини. Травмовані та поранені понад 60 людей. У середу працівники СБУ разом зі спецпризначенцями поліції затримали особу, яка скоригувала цей удар терористів по кафе.

«Кожен, хто допомагає російським терористам знищувати життя, заслуговує на максимальне покарання. І це стосується не лише якихось там колаборантів. Про них усе ясно. Це люди без людяності. Кожен у світі, хто не розуміє, що не можна бути спільником держави-терориста, повинен за це відповідати перед усією міжнародною спільнотою. Корегувальник проходить за статтею про державну зраду. Можливе покарання – включно з довічним. Спільники держави-терориста повинні розглядатися як зрадники людства й людяності», - сказав Президент.

Він повідомив про продовження роботи заради посилення міжнародних санкцій проти Росії та її спільників. «Вони повинні відчувати, що ціна їхнього терору для них лише збільшуватиметься. І ми продовжимо нашу глобальну юридичну роботу, щоб міжнародні інструменти так чи інакше спрацювали для покарання всіх російських терористів і самої держави-агресора», - сказав Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що у зверненні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції він говорив про справедливість.

«Про внутрішню справедливість – те, що стосується відповідальності за порушення права в Україні. І про справедливість у зв’язку з російсько-українською війною – про відповідальність Росії за злочини війни. Політика справедливості буде однією з основ Української доктрини – фундаментального документа, який визначатиме курс нашої держави на десятиліття. Усі в Україні, усі наші сусіди, усі у світі мають знати, якою є наша національна мета і що ми бачимо закінченням цієї війни, як ми збираємося жити після цієї війни», - зазначив Президент.

Зеленський переконаний, що Україна та всі у світі, хто стоїть разом із українцями на захисті свободи, стоятимуть і на захисті справедливості.

«Справедливості для всіх, чиї життя забрав російський терор, чию долю зламала російська війна. Вічна пам’ять усім нашим людям, усім українським дітям, які були вбиті російськими нелюдами!», - сказав Президент.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews