На Хмельницькій АЕС відбулося засідання робочої групи зі співпраці з волонтерами

30.06.2023 10:47   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

популярне


29 червня цього року на Хмельницькій АЕС відбулося чергове засідання робочої групи зі співпраці з волонтерами.

Робоча група розглядає запити військових частин про надання допомоги, детально вивчає ситуацію у кожному окремому випадку та приймає рішення про виділення відповідних ресурсів. Таким чином, за особисті кошти працівників ХАЕС, волонтери ГО «Енергія наших сердець» закуповують необхідне обладнання, інструменти та засоби. Засідання проводяться у відкритому режимі, щоб кожен працівник ХАЕС мав можливість взяти у ньому участь.

Під час чергового засідання присутні ознайомилися зі звітом громадської організації «Енергія наших сердець» про закуплене обладнання для військових. Голова робочої групи Сергій Сахнюк подякував волонтерам, працівникам ХАЕС, які витрачають свій час та зусилля, щоб знайти та закупити обладнання для захисників.

null

Був продемонстрований фотозвіт про передане військовим обладнання, а також про надану допомогу жителям Херсонщини. Члени робочої групи опрацювали та прийняли рішення за новими зверненнями, які надійшли на ХАЕС від військових частин та госпіталю.

Сергій Сахнюк передав працівникам ХАЕС слова вдячності від військових за якісне обладнання, яке вже гідно пройшло бойову перевірку. Саме такий зворотний зв’язок від наших захисників надихає на роботу та дарує віру в Перемогу!

Наразі, від початку повномасштабного вторгнення рашистів, працівники Хмельницької АЕС перерахували вже майже 180 мільйонів гривень власних коштів.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews