Зв'язок та житло дорожчає, а паливо - навпаки: яка зараз цінова ситуація на Рівненщині

10.08.2023 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Індекс споживчих цін у червні 2023р. порівняно з попереднім місяцем по області становив 100,9%, по Україні – 100,8%.

На споживчому ринку області у червні 2023р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому не змінилися. На 4,4–0,2% зросли ціни на овочі, свинину, шоколад, цукор, яловичину, м’ясо птиці, фрукти, сало, маргарин та інші рослинні жири, кондитерські вироби з цукру. Водночас на 6,4% подешевшали яйця, на 3,9–0,5% знизилися ціни на олію соняшникову, масло, рис, інші продукти переробки зернових, молоко, кисломолочні продукти, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, безалкогольні напої, сметану, кондитерські вироби з борошна.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,8%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,4%, алкогольні напої – на 0,2%.

Одяг і взуття подешевшали на 4,4%, зокрема, взуття – на 7,4%, одяг – на 1,7%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 12,7% відбулося за рахунок підвищення тарифів (цін) на електроенергію на 69,7%.

Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1% відбулося за рахунок подорожчання амбулаторних послуг на 1,2%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 1%.

Ціни на транспорт знизилися на 0,5% в основному через здешевлення палива та мастил на 1,8%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 1% що пов’язано з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 13,8%, Інтернету – на 2,4% та мобільного зв’язку – на 1,2%.

Пресслужба ГУ статистики Рівненської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews