У рамках проєкту єРобота ще 30 жителів Рівненщини отримають гранти

07.09.2023 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У межах урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа» Рівненська область отримала ще 30 позитивних рішень на суму 7,3 мільйона гривень. У результаті чого планують створити понад півсотні робочих місць.

«Рівненська область залишається в трійці лідерів з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень. За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті авто; переробній промисловості; організації харчування», - повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Загалом з часу започаткування проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа», а це з липня 2022 року, на Рівненщині профінансували 587 отримувачів мікрогрантів  та створили 512 нових робочих місць.

Прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває до 19 листопада 2023 року.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тисяч гривень. 

Обов'язковою умовою є створення 1-2 і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту.

Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text.

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал Дія за посиланням  https://is.gd/KT7RoW.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews