Київська політехніка поглиблює співпрацю із ДП “НАЕК “ЕНЕРГОАТОМ” та перспективним відокремленим підрозділом “Хмельницька атомна електростанція” в галузі енергетики.
 
Разом з Енергоатомом університет готуватиме фахівців-практиків до реальних викликів. «Сьогодні українська енергетика конче потребує хороших спеціалістів і кваліфікованих кадрів.
 
Завдяки, зокрема, і випускникам КПІ, злагодженим діям працівників атомної галузі забезпечується світло в домівках нашої України, в тому числі, і під час масованих ракетних атак і в умовах війни з ворогом», — зазначив Володимир Гудзь, заступник генерального директора з персоналу Хмельницької АЕС
Різні факультети, інститути КПІ та Енергоатом надалі працюватимуть над поглибленням співпраці, подальшим впровадженням дуальної освіти й нових освітніх програм.
 
Майбутні випускники ставатимуть справжніми профі й зможуть в перспективі посісти такі посади, як провідний інженер з управління реактором, турбіною, начальник зміни, інженери, будівельники та інші посади, в тому числі і керівні. А також — братимуть участь у добудові енергоблоків Хмельницької АЕС і побудові нових.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #енергоатом, #КПІ, #Нетішин, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #ХАЕС, #Хмельницька АЕС
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.