Рівненських студентів ознайомили із можливостями платформи «Дія.Освіта»

22.09.2023 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
У Рівному студентів ознайомили із можливостями національної едьютеймент платформи «Дія.Освіта».

На події була присутня заступниця голови Рівненської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

«Едьютейнмент - це термін, який поєднує в собі освітні та розважальні елементи. В контексті платформи Дія.Освіта як едьютейнмент платформи означає, що вона поєднує освіту з інтерактивним та захопливим форматом, надаючи студентам можливість навчатися та одночасно насолоджуватися процесом, а також мікронавчання з обов'язковими стоп-уроками», - зазначила Іванна Смачило.

На заході були присутні студенти Рівненського фахового коледжу інформаційних технологій. Для них були представлені можливості оновленої платформи Дія.Освіта. Студенти могли попрактикуватись у реєстрації на платформі, складанні власної траєкторії навчання, інтерактиві спрямованому на виконання реальних завдань з якими стикаються працівники в різних галузях.

До слова, Дія.Освіта - це національна едьютейнмент платформа актуальних знань та навичок. У 2021 році частка українців, цифрові навички яких нижче позначки «базовий рівень», скоротилась в порівнянні з 2019 роком на 5,2% або ж на 1,42 млн людей і наразі становить 47,8%. Тобто 1,42 млн українців, які взагалі не мали базової цифрової грамотності, підвищили свій рівень цифрових навичок. Це дозволяє отримувати державні послуги онлайн, якісно підвищити рівень життя, впевнено користуватися соціальними мережами та інтернетом.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews